Blog

En Şık Koltuk Takımı Modelleri 2022

Koltuk takımları her evin vazgeçilmezi olan ürünlerdir. Bazen tek tek satın alınan ürünler olarak da karşımıza çıksa da genellikle takım olarak tercih edilir. Kendi evini ilk kez dizayn edecek olan kişiler için ise özellikle koltuk takımları son derece önemlidir. 2022 yılında şıklığı kadar rahatlığı ile de dikkat çeken modeller ön plana çıkmıştır. 2022 koltuk takımı modelleri arasında birçok tarzdan ürüne rastlamak mümkündür. Hem ürün hem de tarz çeşidi fazla olan koltuk takımı modellerinden sizin için en uygun modeli rahatlıkla seçebileceğinize eminiz. Evinizdeki eşyaları yenilemek, yeni bir eve taşınmak gibi amaçlar fark etmeksizin tarzınıza en çok hitap eden ürünü tercih etmelisiniz.

Bükreş Model Koltuk Takımı

Bükreş Model Koltuk Takımı

Şık ve ilginç tasarımı ile dikkat çeken ürün ayın zamanda klasik çizgileri ile de karşımıza çıkıyor. Ürünlerin rahat kullanımı ve görüntüsü nedeni ile birçok evde tercih edildiği söylenebilir. Oturma grupları arasında yer alan Bükreş model koltuk takımları son derece zarif görünüme de sahiptir. Kumaşı, modeli, minderi, yumuşaklığı, bel desteği ve en önemlisi şıklığı ile diğer koltuk takımlarından daha sık tercih edilir. Bükreş model koltuk takımı 2022’de de sıkça tercih edilecektir. Stok kodu 4100 olarak karşımıza çıkan ürünün isterseniz kumaş rengini ek ücret karşılığında değiştirebilmeniz de mümkün.

Madrid Koltuk Takımı

Madrid koltuk takımı oval kenarları, geniş oturma seçeneği ve renkler ile dikkat çekiyor. Silinebilir koltuk kumaşına sahip olan koltuk takımı, geniş salonlar için daha uygun bir modeldir. Altın rengi ayakları, modern görünümü sağlarken evin kesinlikle şık olmasını da beraberinde getirecektir. Daha gri, koyu tonlar ile desteklenebilecek olan model, bohem bir görünüm yakalamanızı da sağlayacaktır. Yanında mutlaka orta sehpa, televizyon ünitesi ve diğer ekipmanları seçerken koltuk takımı ile uyumlu olmasına dikkat ediniz. Böylelikle salon içerisinde aynı aurayı kolaylıkla yakalayabilirsiniz.

Single Koltuk Takımı

Özellikle geniş ve yüksek tavanlı salonlarda kullanılabilecek olan ürün gece mavisi rengi ile satışa sunulmuştur. İsterseniz ek ücret ödeyerek kumaş değişimi talep edebilirsiniz. Ürünün büyük ölçekli boyutları ve köşe koltuk olarak da kullanılması son derece şık bir tasarım çizer. Mavinin altından parlayan altın sarısı koltuk ayakları, hafif daire biçiminde olması da dikkat çeker. Hafif daire tarzından dolayı sadece köşede değil tam ortada da kullanmanız mümkündür. Koltuk takımı 2022 modelleri arasında en sık tercih edilenlerden biridir.

Lyon ve Nancy Koltuk Takımı

Lyon ve Nancy koltuk takımı modeli sık sık tercih edilen bir modeldir. Çoğu şık modelde olduğu gibi altın rengi ile desteklenen ürünün kumaş rengi ek ücret karşılığında değiştirilebilir. Bunun yanı sıra ürünün uzunluğu 3’ten fazla kişinin rahatça aynı koltukta oturmasını sağlar. Berjerinin şık tasarımı da özelikle şık ve modern çizgilere sahip koltuk takımı arayan kişilerin ilgisini fazlasıyla çekiyor. Siyah ve gri gibi farklı renkler ile de desteklenen ürün, evinize farklı bir hava katacak.

Belgrad ve Roma Koltuk Takımı

Belgrad ve Roma Koltuk Takımı

Siyah rengi ile dikkat çeken ürünün stok kodu 2203 ve 2260 olarak belirlenmiştir. Altın rengi ile desteklenen şık görüntüsü, üzerindeki hayvan desenleri ve zebrayı andıran çizgileri ile dikkat çeker. Ayrıca ürünün yastıklarında da leopar ve zebra betimlemeleri de bulunur. Parlak bir modeldir ve doğru ışıkta kullanıldığında son derece şık bir imaj çizer. Desenli koltuk takımları 2022’de sıklıkla tercih edilir. Bunun nedeni hem şık bir görünüm sağlamaları hem de standart dışı olmalarıdır.

Prag Koltuk Takımı

2022’nin açık ara en şık modellerinden biri olan ürün, sık sık tercih edilen yapısı ile dikkat çeker. Üzerindeki at deseni, çizgilerin muazzam orantılı kullanılması ve değiştirilebilir kumaşı da tercih edilebilirliğini arttırır. Hem farklı bir tasarım imkanı sunarken hem de şık bir görünüm yakalamak isteyenlerin tercihi olan bir koltuk takımıdır. 2022’nin en iyi koltuk takımı arasında yer alan ürün ayrıca özel tasarımı nedeni ile de evinize farklı bir soluk getirecektir. Herkeste bulunmayan bu ürünü tercih ederek evinizi daha özel ve özgün bir tasarım ile süsleyebilirsiniz. Metalin doğru kullanımı da ürüne ön plana çıkıyor.

Bir cevap yazın