Hakkımızda

Gabba’nın 50 yıl önce başlayan öyküsü; bugün üçüncü nesliyle devam etmekte. Gabba; 50 yıldır, 550 kişiden fazla güç birliği yaptığı çalışanları ve çözüm ortaklarıyla tasarım kalitesini ve Üretim kapasitesini güçlü bir noktaya taşımıştır. Türkiye’nin 81 ili şöyle dursun; bugün 50 ülkede aktif faaliyet göstermeye başlamış ve her bir üretim alanı, satış mağazası ya da adının olduğu her yerde bayrağımızı o dalgalandırmayı kendine misyon edinmiştir. Gabba adil ticarete inanan bir kültürdedir ve çalışanların tüm haklarının adaletle dağıltılmasından yanadır. Çocuk işçi çalıştırmama konusunda tutumundan taviz vermez. Alın teri, emek ve yaptığı işi hakkını vererek yapmak. Bu üç önemli kıstas, bugün Gabba’nın dünya markası olma hayaline giden yolda en önemli değerleridir.

Misyon

Gabba, Geleceğin Mobilya Anlayışına uygun olarak her daim genç ve dinamik ekiple çalışıyor, genç ve üretken bireyleri yönetim kadrosunda karar merci haline getiriyor. Sonrasında gerek pazar araştırmaları gerekse arge çalışmalarıyla yepyeni inovatif ürünler tasarlıyor. Hedef pazarda; her ihtiyaca uygun, tasarım ve işlevselliğe sahip ürünlerle yol alıyor. Gabba üretim felsefesinde geçmişten besleniyor, geleceği besliyor. Böylelikle gerek tasarım alanında gerekse dijital platformları etkin kullanarak hedeflerini dünya markası olmak üzerine inşa ediyor.

Vizyon

Geleceğin Mobilyası üretimi Gabba’nın güçlü yol haritalarından biridir. Bu kavram gelenek ve geleceğin birleşmesinden doğan yeni bir kavramdır. Gabba bunu 50 yılı aşkın tecrübesiyle kendisi var etmiştir. Geleceğin Mobilya Tasarımı demek; ilk günkü azmi ve kararlılığı, her yeni günde yeniden sağlayarak, yarınım mobilyalarını tasarlamak olarak tarif edebiliriz. Gabba bu yeni kavram ile mobilya pazarında kendini apayrı bir zeka ve anlayışla konumlandırıyor.